Föremål som liknar etsningar Ej signerad
7433 Gravyrer/etsni..
Såld: 250 kr
Såldes den 25 mars 2024
4299 Etsningar
Såld: 350 kr
Såldes den 13 november 2023
8124 Etsningar
Såld: 900 kr
Såldes den 11 september 2023
6072 Etsningar
Såld: 500 kr
Såldes den 3 juli 2023
5193 Etsningar
Såld: 200 kr
Såldes den 1 maj 2023
8152 Färgetsningar
Såld: 100 kr
Såldes den 3 april 2023
4087 Färgetsningar
Såld: 250 kr
Såldes den 16 januari 2023
4088 Färgetsningar
Såld: 150 kr
Såldes den 16 januari 2023
4227 Etsningar
Såld: 800 kr
Såldes den 16 januari 2023